Życzenia wakacyjne

WSZYSTKIM PRZEDSZKOLAKOM I ICH RODZICOM

ŻYCZYMY SŁONECZNYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI,

UDANEGO WYPOCZYNKU, WSPANIAŁYCH PRZYGÓD

ORAZ WIELU NIEZAPOMNIANYCH WRAŻEŃ.

DO ZOBACZENIA 1 WRZEŚNIA 🙂

DZIĘKUJEMY ZA CAŁY ROK SZKOLNY 🙂

Numer konta bankowego

Nr konta bankowego Publicznego Przedszkola w Widawie, na które należy dokonywać wpłat za wyżywienie i godziny ponadwymiarowe

59 9279 0007 0042 4851 2000 0010

W tytule należy umieścić imię i nazwisko dziecka.
Informację o kwocie wpłaty można uzyskać telefonicznie 43 6721001.

Życzenia na Dzień Dziecka

Kochane Przedszkolaki z okazji Dnia Dziecka wszystkim dzieciom życzymy wielu powodów do uśmiechu i radości. Samych sukcesów, rozwijania swoich talentów i pasji oraz beztroskiej zabawy.

Życzy dyrekcja i pracownicy przedszkola.

„Wyzwanie”

Dzisiaj zamieszczamy kolejne zdjęcia w zakładce -maj.

Od 18 maja wróciło do nas kilkoro dzieci, w związku z koniecznością powrotu ich rodziców do pracy. Nadal jednak pozostajecie w większości w domu uczycie się i bawicie, dlatego nasze „wyzwanie” jest nadal aktualne. Dziękujemy za piękne zdjęcia i czekamy na nowe.

przedszkole.widawa@vp.pl

„Wyzwanie”

W związku z kontynuacją „Wyzwania”

zamieszczamy kolejne zdjęcia przesłane przez Państwa.

Akcja jest nadal kontynuowana.

Prosimy o nadsyłanie kolejnych zdjęć , które będą umieszczone 22 maja.

Pozdrawiamy wszystkie dzieci.

Drodzy Rodzice !
W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej
zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych
zostaje przedłużona do 24 maja 2020 r.
Prosimy na bieżąco śledzić stronę z zakładką
materiały do pobrania dla dzieci.
W razie pytań prosimy kontaktować się telefonicznie bądź drogą elektroniczną.

Rekrutacja uzupełniająca

Z dniem 20.04.2020 r.    rozpoczyna się rekrutacja uzupełniająca do  Oddziału Zamiejscowego Brzyków- Publicznego Przedszkola   w Widawie     na rok szkolny   2020/2021.   Oddział Brzyków posiada sześć wolnych miejsc na rok 2020/2021.  Wnioski wraz z oświadczeniami do pobrania są dostępne na stronie internetowej przedszkola    w zakładce Rekrutacja/Informacje  od 20.04.2020r.-04.05.2020r.

Całość dokumentów należy przesłać na skrzynkę mailową: przedszkole.widawa@vp.pl   w formie skanu lub   fotografii dokumentów.

„Wyzwanie”

Dziś zamieszczamy Wasze zdjęcia i to jak pracowaliście.                                Dziękujemy za przyjęte „wyzwanie”- cieszymy się, że potrafiliście tak pięknie działać    – poprzez Wasze prace i zdjęcia jesteśmy razem, a nasza galeria nie pozostanie pusta.  Serdecznie dziękujemy dzieciom i rodzicom prosząc o kontynuację   „ wyzwania” – do szybkiego zobaczenia

Kolejne zdjęcia zamieszczone zostaną           27 kwietnia.