obrazek

Z dniem 20.04.2020 r.                                                                                                                      rozpoczyna się rekrutacja uzupełniająca do  Oddziału Zamiejscowego Brzyków- Publicznego Przedszkola   w Widawie na rok szkolny 2020/2021.                                                                                                                                                                                Oddział Brzyków posiada sześć wolnych miejsc na rok 2020/2021                      Wnioski wraz z oświadczeniami do pobrania są dostępne na stronie internetowej przedszkola    w zakładce Rekrutacja/Informacje  od 20.04.2020r.- 04.05.2020r.                                                                                                            Całość dokumentów należy przesłać na skrzynkę mailową: przedszkole.widawa@vp.pl    w formie skanu lub   fotografii dokumentów.

Dokumenty do pobrania:

potwierdzenie woli

Dokumenty do pobrania:  Rekrutacja uzupełniająca

oświadczenia gminne

oświadczenia ustawowe

Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola

W związku z pomyłką w harmonogramie rekrutacji w Etapach postępowania rekrutacyjnego pkt 4:
Potwierdzenie przez rodziców kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia odbędzie się w terminach od 16 .03.2020 r. do 30.03.2020 r. do godz. 15.00
Za utrudnienie w związku z podaną błędnie informacją przepraszamy.

Dyrektor Publicznego Przedszkola w Widawie
informuje, iż oddział zamiejscowy w Brzykowie
w roku szkolnym 2020/2021
będzie funkcjonował w godzinach 7:30- 16.00