LOTERIA !

Z inicjatywy Rady Rodziców została zorganizowana loteria bonów, m.in. do:

– Kompleksu Basenów w Zduńskiej Woli (2h)

– klubu fitness, fikolandii oraz siłowni  FAMILY CENTER w Zduńskiej Woli

– 4 wejścia w jednym bonie na  akrobatykę sportową,  koła cyrkowe dla dzieci w FAMILY CENTER

– 4 wejścia w jednym bonie do siłowni / zajęcia fitness w FABRYCE CENTEUM SPORTU  w Zduńskiej Woli

– kręgielni BLACK w Wieluniu

– FUN ZONE  w Wieluniu (2h)

Do ich zakupu zapraszamy do sekretariatu naszego przedszkola.  Koszt jednego losu to 25 zł.  Każdy los wygrywa! Zebrana kwota zostanie przeznaczona na potrzeby realizacji projektu „ISKIERKA”.

Projekt ten zostanie zrealizowany przy współpracy Rady Pedagogicznej oraz Rady Rodziców . Celem „ISKIERKI” jest przybliżenie dzieciom realiów pracy strażaka, a także stworzenie przedszkolnej drużyny strażackiej. W ramach projektu odbędzie się spotkanie z przedstawicielem widawskiej OSP , wycieczka do straży, a także pasowanie na Małego Strażaka.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału.