Informacje dla rodziców

W roku szkolnym 2020/2021 do odwołania nie będą organizowane zebrania z rodzicami oraz uroczystości przedszkolne z udziałem rodziców lub innych gości ( teatrzyki, koncerty ,itp.) ze względu na trwające obostrzenia w związku z COVID-19.

Środki finansowe nie wykorzystane w ubiegłym roku szkolnym 2019/20 zostaną przeznaczone na potrzeby dzieci w porozumieniu z Radą Rodziców.

Nauczyciele poszczególnych grup raz w tygodniu pełnią dyżur , na który można umówić się z wychowawcą na indywidualną rozmowę( z zachowaniem środków ochrony osobistej).Bieżące zapytania proszę kierować do nauczyciela przez domofon bądź telefonicznie.

W razie pytań dyrektor dostępny jest pod nr tel. 43 6721001 w godzinach 8.00-13.00, bądź indywidualnie z zachowaniem środków ochrony osobistej.

Informacje z życia przedszkola zamieszczane będą w formie zdjęć oraz wpisów na stronie www.

Proszę na bieżąco odwiedzać stronę www. przedszkola i stosować się do zaleceń , procedur wytycznych MEN,MZ, GIS, które zostały zamieszczone przed rozpoczęcie roku szkolnego.

W przypadku każdej zmiany dotyczące organizacji bądź zapewnienia dzieciom bezpieczeństwa i higienicznych warunków będziecie Państwo informowani na bieżąco.