ROZPOCZYNAMY ROK SZKOLNY

Uprzejmie informujemy, że od 1 września 2020 r., przedszkole uruchamia wszystkie oddziały i przyjmuje dzieci zgodnie z rekrutacją na rok szkolny 2020/2021, z uwzględnieniem szczególnych zasad bezpieczeństwa zawartych w  rekomendacjach MEN, MZ i GIS.

Zgodnie z reżimem sanitarnym obowiązują wytyczne dla przedszkoli GIS z dnia               25 sierpnia 2020 r.

Rodziców prosimy o dostosowanie się do zaleceń GIS w związku z obostrzeniami dotyczącymi epidemii.

Należy również przestrzegać zasad i procedur wydanych przez dyrektora przedszkola na podstawie MEN, MZ, GIS obowiązujących od 1 września 2020 r.

Zasady obowiązujące Rodziców i dzieci w przedszkolu :

Prosimy o zapoznanie się z :

– ZASADY OBOWIĄZUJĄCE RODZICÓW DZIECI UCZĘSZCZAJĄCYCH DO PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA W WIDAWIE W ZWIĄZKU Z ZAPOBIEGANIEM, PRZECIWDZIAŁANIEM I ZWALCZANIEM COVID-19

( Do pobrania )

– PROCEDURAMI PRZYPROWADZANIA I ODBIERANIA DZIECI DO PRZEDSZKOLA PODCZAS PANDEMII

( Do pobrania )

Poniżej znajdują się dokumenty do pobrania, które będą obowiązywały w roku szkolnym 2020/2021. Bardzo prosimy o ich wypełnienie i przyniesienie w pierwszym dniu przyprowadzenia dziecka do przedszkola.

– zgoda rodzica na codzienny  pomiar temperatury oraz podjęcie wewnętrznych procedur bezpieczeństwa wraz z klauzurą informacyjną

Klauzula informacyjna mierzenie temperatury

UWAGA! W związku z trwającą sytuacją epidemiczną bardzo prosimy na bieżąco śledzić informacje na naszej stronie.