Drodzy Rodzice

Drodzy rodzice nadal znajdujemy się w bardzo trudnej i nowej sytuacji, nasze dzieciaki nie mogą do nas przychodzić spotykać się bawić z rówieśnikami i nabywać nowych umiejętności.
Nauczyciele prowadzą kształcenie na odległość z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej.
Kierowaliście Państwo pytania dotyczące podręczników ( kart pracy ). Budynek jest zamknięty dla osób z zewnątrz. Wyjaśniam i proszę się nie martwić realizujemy program a nie podręcznik.
Wszystkie materiały opracowywane i udostępniane Państwa dzieciom są zgodne z zakresem realizowanych treści i zadań.
W razie jakichkolwiek wątpliwości, czy potrzeby uzyskania porady proszę kontaktować się telefonicznie z wychowawcami poszczególnych grup, którzy udostępnili swoje prywatne numery telefonów na czas trwania epidemii.
Nie zmuszajcie Państwo dzieci do realizacji wszystkich zadań, pozwalajcie do nich wracać bo podstawową formą aktywności dziecka w wieku przedszkolnym jest zabawa.
Dbajmy wspólnie o emocje naszych dzieci, bo im najtrudniej zrozumieć dlaczego nie można być w przedszkolu z kolegami i Panią.
Dziękuję za podjęcie ,,wyzwania ,, i przesyłania zdjęć jak bawicie się i pracujecie w domu z waszymi dziećmi. Razem tworzymy historie w tym trudnym czasie. Życzę Państwu dużo wytrwałości i zdrowia, czekamy z utęsknieniem na powrót dzieci do przedszkola.
Jestem każdego dnia w pracy możecie Państwo kontaktować się ze mną telefonicznie w każdej sprawie związanej z obecnym naszym funkcjonowaniem.
Pozdrawiam dyrektor przedszkola.