Rozpoczynamy rejestracje dzieci na zajęcia dodatkowe „ Drużyna Kangura” ( nie dotyczy dzieci najmłodszych sala pomarańczowa) poniżej znajduje się link do zapisu on-line.  Rodzic samodzielnie rejestruje swoje dziecko – w grupie przedszkolnej wpisać kolor sali do której uczęszcza dziecko. Po rejestracji rodzice proszeni są o podpisanie zgody na udział w zajęciach dodatkowych w sekretariacie przedszkola.

Informacja od organizatora

PRZEDSZKOLIADA.PL -DRUŻYNA KANGURA.

Drodzy Rodzice – Uprzejmie informujemy, iż zapisy oraz podpisanie umowy na nasze zajęcia na rok szkolny 2021/2022 odbywają się on-line. Zapisy prowadzimy pod adresem –

www.przedszkoliada.pl/zapisy

Wybieramy powiat łaski

Koszt miesięczny zajęć to 40 zł.

Wszelkich informacji na temat zapisów oraz zajęć z chęcią udzielimy :

-Mailowo-  rradwanski@przedszkoliada.pl                                                                                                                        -Tel- 664-864-663

Ze sportowym Pozdrowieniem-Drużyna Kangura